Menu
Menu
Menu
Kategoria Szukaj Szukaj

O firmieBogata oferta

Specjalizujemy się w sprzedaży artykułów wielobranżowych. Oferujemy akcesoria kuchenne, elektryczne i elektroniczne, galanterię damską i męską,parasolki przeciwdeszczowe, latarki Led, meble ogrodowe, okulary przeciwsłoneczne, artykuły gospodarstwa domowego, sportowe, turystyczne. Zajmujemy się dystrybucją hurtową i detaliczną. Biorąc pod uwagę oczekiwania nowoczesnych Klientów stworzyliśmy szeroką gamę produktów, pozwalającą na zaspokojenie najbardziej wyszukanych potrzeb. Dbamy o satysfakcję Klientów, dlatego staramy się wyprzedzać oczekiwania rynku i troszczyć się o wysoką jakość produktów.


www.dexpol.com – komfortowe, bezpieczne i satysfakcjonujące zakupy

Z myślą o nowoczesnych Klientach poszerzyliśmy pole działania o sprzedaż online. Sprzedaż internetowa pozwoliła nam na umocnienie swojej pozycji na rynku artykułów wielobranżowych. Udało nam się osiągnąć sukces dzięki bogatemu asortymentowi jakościowych produktów, odpowiadającemu najbardziej wymagającym klientom, bezkonkurencyjnym cenom i profesjonalnemu podejściu.


Najlepsza firma w oczach Klientów

Satysfakcję przynosi nam każda udana transakcja. Najwyższym dowodem uznania dla naszej działalności są pozytywne opinie wystawiane przez zadowolonych Klientów. Dzięki nim utwierdzamy się w przekonaniu, że jesteśmy rzetelną i profesjonalną firmą.


Dołącz do grona zadowolonych Klientów
Z poważaniem
Zespół kodus

Producenci

Le Notre Yamakasi Vissotto Berghoff Tiross

Newsletter

Jeżeli chcesz być na bieżąco zapisz się do bezpłatnego biuletynu.

Płatności

Dotpay

Skąpiec     Nokaut     Nokaut     Nokaut     Google+     Tweet
realizacja: tiointeractive

© 2012 DEXPOL - hurtownia wielobranżowa