Menu
Menu
Menu
Kategoria Szukaj Szukaj

Zwroty i reklamacje

PLATFORMA ODR 

Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej mowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.

REKLAMACJE/WYMIANA

 

Uszkodzenia podczas transportu

 

Podczas odbioru przesyłki sprawdź jej stan. W przypadku, gdy stwierdzisz, że została uszkodzona podczas transportu spisz protokół szkody w obecności spedytora firmy kurierskiej. Tylko na jego podstawie reklamacja może zostać uwzględniona. W następnej kolejności poinformuj nas o zaistniałej sytuacji – mailowo na adres kodussc@gmail.com lub pod numerem tel kom.737 482 464

Skan lub zdjęcie protokołu prześlij na adres mailowy kodussc@gmail.com , a jego oryginał na adres pocztowy sklepu:

KODUS 

36-002 Trzebownisko ,Stobierna 747H

 

 

Uszkodzenia towaru z przyczyn niezależnych od Klienta

Jeżeli okaże się, że zakupiony produkt posiada wady ukryte lub zepsuje się z przyczyn od Ciebie niezależnych, możesz skorzystać z gwarancji w czasie jej trwania. Chcąc skorzystać z prawa do reklamacji powinieneś przesłać produkt na adres sklepu wraz z pisemnym oświadczeniem (formularzem reklamacyjnym), uwzględniającym szczegółowe powody reklamacji oraz dane kontaktowe. Do zwracanego produktu dołącz paragon/fakturę wraz z gwarancją jesli została dołaczona.

Zanim postąpisz według powyższych kroków poinformuj nas o zaistniałej sytuacji – mailowo na adres kodussc@gmail.com lub pod numerem tel kom.737 482 464 

 

Plik do pobrania:


 

 

Uwaga!

Reklamowany produkt powinien zostać odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu fabrycznym (jeśli takie posiadał) oraz pełną dokumentacją.

 

Koszty reklamacji

 

Gdy reklamacja zostanie pozytywnie rozpatrzona otrzymasz zwrot kosztów za odesłanie reklamowanego towaru i będziesz mógł skorzystać z prawa do wymiany towaru. Jeśli z jakichś powodów wymiana towaru na taki sam nie będzie możliwa, zaproponujemy ci inny pełnowartościowy produkt w tej samej cenie lub zwrócimy jego równowartość.

ZWROT

Prawo do zwrotu

 

Masz prawo w ciągu 10 dni dokonać zwrotu towaru bez podania przyczyny, pod warunkiem, że nie prowadzisz działalność gospodarczą. Towar należy odesłać w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu wraz z całą jego zawartością oraz załączonym dowodem zakupu (paragon/faktura).

 

Uwaga! Towar musi być kompletny i nie może nosić śladów użytkowania.

Jak dokonać zwrotu towaru?

Skontaktuj się z nami w celu zgłoszenia zamiaru zwrotu towaru – mailowo na adres kodussc@gmail.com lub pod numerem tel kom.737 482 464.

 Odeślij zwracany towar po ustaleniu szczegułów z naszym sklepem wraz z oświadczeniem odstąpienia umowy na adres sklepu KODUS  36-002 Trzebownisko ,Stobierna 747H

Formularz zwrotu możesz wysłać także na adres mailowy kodussc@gmail.com 

Do zwracanego towaru dołącz dowód zakupu (paragon/faktura).

 

Plik do pobrania:

 

Pamiętaj!

Zwracany towar wysyłasz na swój koszt. Nie przyjmujemy przesyłek odesłanych za pobraniem.

 

Zwrot kosztów

Zwrot pieniędzy w kwocie równej cenie, jaką zapłaciłeś za zakupiony produkt nastąpi przelewem bankowym na wskazany w oświadczeniu numer konta bankowego lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu.

Uwaga! Koszt transportu zwracanego towaru nie podlega zwrotowi.

 

 

Producenci

Le Notre Yamakasi Vissotto Berghoff Tiross

Newsletter

Jeżeli chcesz być na bieżąco zapisz się do bezpłatnego biuletynu.

Płatności

Dotpay

Skąpiec     Nokaut     Nokaut     Nokaut     Google+     Tweet
realizacja: tiointeractive

© 2012 DEXPOL - hurtownia wielobranżowa